Açık Alan Cafe Restaurant Soğutma Sistemleri

Açık alanları serinletme sistemlerinde bütün dünya genelinde en sık tercih edilen yöntem misting yani sisleme yönteminden ibarettir. Açık alanları serinletme sisteminde soğutma durumu, prensip olarak evoporatif soğutma yani suyun buharlaşmaya başlarken alanı soğutma prensibiyle serinletme işlemi gerçekleştirilebilir. Bütün dünyada senelerdir kullanılan bu açık alan soğutma sistemi, düşük enerji tüketimleriyle kısa zaman içinde ilk yatırım maliyeti amortismanı sunmaktadır. Açık alan cafe restaurant soğutma sistemleri hakkında bu gibi tanımlamaları kesinlikle inceleyerek seçim yapmalısınız. Ayrıca söz konusu olan bu sistemin avantajlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu avantajlar, kullanım esnasında da önemli katkılar sağlayabilir.

Hem işletme maliyetleri hem de kurulum maliyetleri oldukça düşük seviyededir. Aylık masrafları ise yaklaşık 50 TL şeklinde hesaplanabilir. Sisleme sistemleri, görsel anlamda bir çekicilik oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra serinletme etkisiyle de müşterilerin memnuniyetini kazandırmaktadır. Serinletme etkisinin ayarlanabilir olduğunu net bir şekilde belirtmek mümkündür. Makine üzerinde yer alan zamanlayıcıyla püskürtme süreci ve durma süreci de isteğiniz doğrultusunda ayarlanabiliyor. Sistemlerin kurulumu bir kafe için yaklaşık 4-6 saat boyunca sürecektir. Genelde kafelerin çalışmadığı ya da müşterilerin daha az olduğu vakitlerde açık alan cafe restaurant soğutma sistemleri  kurulumu gerçekleştirilmektedir. Püskürtücü uçların ilave edilmesi ya da çıkartılması da aynı şekilde mümkün olacaktır. Bu sisteme ekleme yapabilmek ya da çıkarabilmek de aynı şekilde mümkündür. Kış sezonuna gelindiğinde ise tamamıyla sökülebilir durumdadır.

Ayrıca bu sistem, kent şebekesinden gelen suyla ve elektrik 220V normal prizle çalışabilecektir. Sistem çalıştığı zaman uçan haşereleri önlemektedir. Bu sayede hijyenik ve konforlu bir alan müşterileriniz için sağlanabilecektir. Sistem içerisine güzel koku sağlayabilmesi için dozaj pompası da ilave edilmektedir. Açık alan serinletme ve soğutma sistemleri hakkında genel bilgileri de inceleyebilirsiniz. Açık alan cafe restaurant soğutma sistemleri   cafe bahçelerinde sulu vantilatör şeklinde de kullanılabiliyor. Kent şebekesinden gelen suyu ilk önce filtreleyen ve daha sonrasında yüksek basınç pompa motor grubu ile suyun basıncını 70 bara yükseltmektedir.

Uygulama Resimleri
Aşağıda Fabrika Isıtma alanında tercih edebileceğiniz ürünler listelenmektedir.
Çağrı Merkezi
Mesaj Gönder