Cafe Restaurant Isıtma Sistemleri

Söz konusu olan bu ısıtma sistemlerinin uygulama alanlarını bilmenizin dışında bu alanlardan herhangi birine dahi sahipseniz kesinlikle kolay bir kullanım elde edebilirsiniz. Restoranlar, kafeler, kantinler, çay bahçeleri, kış bahçeleri, kapalı alanlar, otomobil servis istasyonları, açık ve yarı açık ortamlar, spor ve lokal ısınma gereksinimi görülen alanlar, ibadethaneler ya da showroomlar en ideal uygulama alanları arasında belirtilebilir. Isıtıcı modellerinde çift kademeli brülörle istenilen konfor avantajı elde edilmektedir. Havanın mevcut sıcaklığı doğrultusunda yüksek ya da düşük kademeli ısıtmayla rahatsızlık hissetmeden ısıtma yapabilmek mümkün olacaktır. Cafe restaurant ısıtma sistemlerinde patentli seramik yapılı plakalar, ışınım verileri, özel dizayn brülör, bunların önünde ve arkasında bulunan rüzgar korumaları ve alüminyum reflektörleri aracılığıyla maksimize edilmektedir.

Böylece düşük kapasitelerde dahi konforlu bir ısıtma elde edilebilir. Isıtıcı modelleri özellikle restoran, kafe ya da kış bahçesi gibi alanlarda mimari bakımdan gözü rahatsız etmeyecek bir şekilde kullanmaları amacıyla her türlü kablo gibi bağlantı aparatlarını gizleyen kullanışlı ve estetik bir tasarıma sahip durumdadır. Isıtıcı modellerinin seramik plakalarının ön kısmına yerleştirilebilen yüksek ısıya karşı dayanıklı özel ızgaralar direkt olarak gelen rüzgarı önemli oranda yavaşlatmaktadır. Böylece yanmanın devamı da sağlanacaktır. Izgaralar, özel formları aracılığıyla ışınım veriminin fazlalaşmasına yol açacaktır. Cafe restaurant ısıtma sistemlerinin iç mekanlarda kullanılması için de pek çok sistem bulunmaktadır.

Bu sistemlerden ilk olanı sıcak su sistemleridir. Bu sistemler kazan, fırın ve radyatörlerden oluşmaktadır. Bodrum katlarda yer alan fırın ve kazanlarda kömür, doğalgaz ya da yağ yakılarak kazan içerisinde yer alan su ısıtılmaktadır. Isınan bu su da taşıma yöntemiyle odalarda konumlandırılan radyatörlere gelmektedir. Bu devir daim aracılığıyla ısıtma sistemleri de görevini yapmış olacaktır. Cafe restaurant ısıtma sistemlerinin bazıları, çalışırken güneş enerjisinden yararlanabiliyor. Siyah renkteki güneş ışınlarını içerisinde hapsedebildiği için güneş enerjisiyle ısıtma konusunda siyah metal levhalar tercih edilmektedir. Ayrıca güneş enerjisiyle ısıtma işlemi hem çok daha ekonomik, hem de doğaya karşı duyarlılık bakımından dünya genelinde en fazla talep gören sistem olarak tanımlanmaktadır.

Uygulama Resimleri
Aşağıda Fabrika Isıtma alanında tercih edebileceğiniz ürünler listelenmektedir.
Çağrı Merkezi
Mesaj Gönder