Elektrikli Isıtma Sistemleri

Elektrik özellikli ısıtma sistemlerinin kullanım alanlarını kesinlikle dikkate almak gerekir. Hem yazlık hem de kışlık evlerde, apartmanlarda, dairelerde, yatak odası ya da çocuk odası gibi tek odalarda, otellerde, ofislerde, pansiyonlarda, kafelerde, lokantalarda, tekne yat gibi çok fazla alanda konforlu ısınma sağlayabilmek adına kolay bir şekilde kullanılabilir. Duvardan sağlanabilen elektrikli ısıtma sistemlerini bulunduğunuz alandan taşınsanız dahi alabilecek ve yeni mekanlarınızda da kullanabileceksiniz. Ayrıca elektrik özellikle ısıtma sistemlerinin elektrik kullanımları da son derece önemlidir. 2010 yılı Aralık ayı rakamları doğrultusunda 1 m2 için ayda harcanan elektrik üretimi, 1.25 ila 1.50 TL aralığındadır.

  • Açık alan elektrikli ısıtma sistemleri
  • Dış mekan elektrikli ısıtma sistemleri
  • Restaurant Bar Cafe Elektrikli ısıtma sistemleri
  • Bahçe ısıtma sistemleri elektrikli.

Aynı şekilde elektrik özellikli ısıtma sistemlerinin özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Kullanılabilecek alanın m2 alanına uyumlu model ve güçleri bulunmaktadır. Sessiz çalıştığı da söylenebilir. Hava kurumadığı için konforlu ve sağlıklı bir ısınma sağlanmaktadır. Bütün ürünler son derece ekonomik yapıdadır. Yüzde 99.9 enerji ve verim tasarrufu sağlanacaktır. Bağımsız ısı kontrollü özelliğinin yanı sıra toprak hattının gerekli görülmediği de söylenebilir. Uyumlu bir yatırım maliyeti, kullanım kolaylığı ve zahmetsiz montaj özelliği söz konusu olan elektrikli ısıtma sistemlerine örnek verilebilir. Klima, kat kaloriferi, infrared ısıtıcılar ve elektrikli sobalara kıyasla çok daha ekonomik olduğu belirtilebilir. Kurulum aşaması esnasında kırma ya da boru döşeme gibi inşaat işlemleri gerekli görülmeyecektir.

Çevreci ve güvenilir özelliklerde olduğunu net bir şekilde belirtmek doğru olacaktır. Uzun yıllar garantili olan bu sistemlerin odalarınız için doğru ve ideal bir ısıtıcı gücünü tercih etmeniz faydalı olacaktır. Yalıtımlı yapılarda 2.5 m seviyesine kadar tavan yüksekliği görülen odalarda m2 başına yaklaşık 100 W olacak şekilde hesaplama yapılabilir. Örnek olarak; 15 m2 alana sahip olan bir ortam için binanın yalıtım şartları da göz önüne alınarak 1500 W gücünde bir ısıtıcı gerekli olacaktır. Elektrikli ısıtma sistemleri bazı belge ve kuruluşların kıstas ve normlarına göre uygun bir şekilde üretilebilir. Bütün ürün ve sistem modelleri, Avrupa Birliği standartları doğrultusunda üretildiği de söylenebilir. Bu gibi kıstaslar net bir şekilde göz önünde bulundurularak rahat bir seçim yapılabilir.

Uygulama Resimleri
Aşağıda Fabrika Isıtma alanında tercih edebileceğiniz ürünler listelenmektedir.

Fabrika ısıtma için önerilen ürünler

Çağrı Merkezi
Mesaj Gönder